0

צפו: שרי מלכלכת על קותי ואביבית ועוברת על חוקי הבית

בית האח הגדול מתפרק. שרי פותחת את הפה על אביבית וקותי ובמקביל עוברת על חוקי הבית, וקותי מאיים לפוצץ את היחסים עם יאנה. מה יהיה הסוף?

שבוע לא קל עובר על מערכת היסים הזוגית בין יאנה וקותי. האמת, זה אף פעם לא היה קל. הזוגיות של יאנה וקותי רצופה בעליות וירידות כאילו הייתה רכבת הרים בסופרלנד. יאנה עם התקפי הקינאה ההרסניים שלה לנוכח אביבית או כל בחורה אחרת בבית שמעיזה לקחת את קותי לשיחה וכמובן הצורך העז הזה לגרום לקותי לחזר אחריה תוך התחנחנות לערן ומשחקים תמידיים. וקותי, גם לו לא חסר- הוא אוהב להחזיק את הנשים שלצידו קצר ולא נותן לה מרחב נשימה. אבל מסתבר שלמרות כל הריבים והמחלוקות תמיד יכול להיות יותר גרוע.

(צילום מסך)

לפני כשבוע הגיעה לידינו הסרטון שבו קותי מקלל את יאנה וקורא לה במילה האסורה, "שרמו…" ובמקביל גם משתמש בשלל של ביטווים כאשר הבעייתי בהם "רוסיה מסריחה". כל זה נעשה מאחורי גבה של יאנה ובלי ידיעתה. עכשיו, כל העניין מתחיל לצוף ולהתפוצץ. שרי, שכנראה התאכזבה מכך שלא נסעה לארגנטינה למרות העובדה שהיא ניסתה בכל הכוח להתחבב על ויקטוריה החליטה לדבר עם יאנה ולספר לה שקותי דיבר עליה לא יפה מאחורי הגב. במקביל, בסרטון שלפניכם תוכלו גם לראות את השיחה המלאה עם ערן שבה היא מוציאה את כל הליכלוך על הצביעות של אביבית, מדברת על הפה המלוכלך של קותי ובמקביל עוברת על חוקי הבית בכך שהיא מודיעה לערן שהיא זאת שהדיחה את יעל.

(צילום מסך)

אחרי המסיבה ליל אמש החליטה יאנה לפתוח את כל העניין מול קותי וסיפרה לו שהיא יודעת שהוא דיבר עליה מלוכלך מאחורי הגב. קותי בתגובה ביקש ממנה שתביא את אותו אדם שדיבר לא יפה. הוא גם מוסיף ואומר שעכשיו היא שיכורה ומחר היא תתחרט על כל מה שאמרה וגם אומר לה שנמאס לו שהיא מתקרבת לערן כדי להרגיז אותו. יאנה לא עוצרת וטוענת שהיא כבר לא סומכת על שום דבר שהוא אומר. קותי מתגובה מבקש ממנה שלא תדבר איתו יותר. קבלו את הסרטון המלא בין שרי וערן שבו היא מוציאה טינופת על כל הבית.


222 by bigisrael

קבלו את הסרטון הבא שבו קותי מגלה שיאנה ושרי מרכלות עליו ויוצא בהתקף זעם.


קותי מקלל "ישרף להם האבא שלהם, שרמוטות בני זונות… by bigbrother42012

↑ חזור למעלה

לאון שניידרובסקי

הצג את כל הפוסטים →