0

הופה יוטיוב סטייל: הסרטונים שעשו לנו את 2012

יוטיוב סוגרת שנה של טרנדים, להיטים חמים ושיאים חדשים של צפיות!

כמו בכל תחום, גם יוטיוב לא פסחה על מצעד הסרטונים והטרנדים הגדולים ביותר שלה בשנה החולפת, לקראת שנת 2013 והוציאה סרטון מיוחד, בהשתתפות כוכבי השנה החולפת ביטיוב.
כמו שאתם יכולים לנחש, גנגאם סטייל הטריף את יוטיוב בשנה החולפת והוא כבר ממש ממש קרוב למיליארד צפיות בקליפ הרשמי של Psy, הזמר הקוריאני (כרגע הוא עומד על 971,518,818 צפיות, אבל זה עומד להשתנות תוך כמה דקות).
כמובן שהקליפ משלב גם טרנדים אחרים שרצו השנה ביוטיוב – ביניהם Shit girls say (שגרר בעקבותיו עשרות סרטוני תגובה, ביניהם גם סרטונים ישראלים כמו "שיט שתל אביבים אומרים", "שיט שסטודנטים אומרים" ועוד), הקליפים של LMFAO, גרסאות שונות ומיוחדות לשיר "Somebody that I used to know", המעריצה המטורפת של ג'סטין ביבר, קוני 2012, השיר "Call me maybe" וכמובן הנפילה המטורפת של פליקס באומטנר בחסות רד בול. כדי להיזכר בכל הסרטונים המטורפים (ועוד הרבה שלא הזכרתי), יוטיוב פתחה ערוץ מיוחד שבו אספה את כל הסרטונים.

סרטון הסיכום של שנת 2012 (אל תפספסו):

ומה לגבי ישראל הקטנה? גם עלינו לא פוסחים ביוטיוב, ובין הסרטונים הכי טרנדיים בארץ היו סרטונים די דומים לסרטונים הטרנדיים בעולם, בעיקר פרודיות על אותם סרטונים כמו "היי, רק הכרנו", סרטון הפרודיה על "Call me maybe", "גמבה סטייל", סרטון הפרודיה של גאנגאם סטייל וגם שיט שבחורות אומרות במסעדות, כמחווה לסדרת הסרטונים הענקית "Shit girls say".
בין שאר הסרטונים הכי טרנדיים בישראל נכנסו גם עומק אדם, אייל גולן ויובל דיין – עם הסרטונים הכי נצפים בארץ השנה.
אז כן, אנחנו כנראה גם בדרך לפסגה, או לפחות אוהבים להעתיק ולצחוק על הפסגה.

מה הסרטון שאתם הכי אהבתם ביוטיוב השנה?

↑ חזור למעלה

Comments are closed.